Tampon Tamiri

Tampon Tamiri Bizim İşimiz !

Arabaların şüphesiz en fazla hasar gören yeri tampon kısımlarıdır. Bu nedenle bazı otomobil üreticileri genellikle bu aksamları plastik olarak üretmektedirler.
06 Stop , tamponlarda oluşan ezik, göçük vb. kusurları onardığımız gibi kırık, çatlak, yırtık gibi durumları da düzeltiyoruz. Bu şekilde hem aracınızın orjinalliği bozulmamış oluyor hem de ekstra maliyetlerden kurtulmuş oluyorsunuz.


06 Stop Olarak Ne Yapıyoruz?

Aracınızın plastik iç ve dış aksamında meydana gelen kırılma, yanma, kopma, çürüme vb. hasarları ustalıkla tamir ederek, eski sağlam görünümüne kavuşturuyoruz. Gelişen teknoloji ile birlike otomobillerin her yerinde sıkça kullanılan plastik parçalar kullanışlı oldukları kadar, dış etkenlerden çabuk etkilenen bir yapıdadırlar.

Zamanla dikkatsizlik, aşınma, yıpranma, çürüme, çarpma, sürtme gibi sebeplerle aracınızın iç ve dış plastik aksamınında meydana gelen kırılma, yanma, kopma, çökme, yırtılma vb. sorunlar tecrübeli ustalarımızca titizlikle yürütülen tamir süreciyle yeniden kullanılabilir hale gelmektedir.