Hizmetlerimiz

Far Temizliği

İçi kararan, güneşten solan ve üzeri çizilmiş eski farlarınızı orjinalliğini bozmadan yepyeni yapıyoruz. Görüş mesafenizin azalmaması için mercek yansıtıcısından plastik dış yüzey aksamına kadar farlarınızı yeniliyoruz.

Stop Temizliği

Eskisi gibi aydınlatmayan, kararmış, solmuş, yıpranmış stop farlarınızdan memnun değil misiniz? “keşke ilk gün ki gibi parlak ve performanslı olsa” mı diyorsunuz. Farlarınızın tekrar yeni gibi görünmesi için bize getirmeniz yeterli.

Tampon Tamiri

Aracınızda bulunan her türlü iç ve dış plastikte meydana gelen kırılma, yanma, kopma, çökme, yırtılma vb. sorunlar tecrübeli ustalarımızca titizlikle yürütülen tamir süreciyle yeniden kullanılabilir hale gelmektedir.

ARAÇ FARLARI - TEKNİK BİLGİLER

Araçlarımızın farları polikarbon cama sahiptir. Darbelere karşı dayanıklı olması için özellikle polikarbon malzeme kullanılmaktadır. Bu polikarbon far camının yüzeyi de akrilik kaplanarak çiziklere ve güneşin zararlı etkilerine karşı korunur.


Aracınızın farları güneşten yandı ve çizikler artık görünümünü bozduysa size sıfır ayarında farlarınızı temizletmeyi öneriyoruz. Bu işlem farlarınızı güneş ışığına karşı korumakla kalmaz cam yüzeyin ilk günkü gibi saydam ve pürüzsüz hale gelmesini sağlayacaktır.

Farlarınızı değiştirmek yerine farlarınızı temizleterek hem tasarruf etmiş olursunuz hem de aracınızın orijinalliğini bozmadan aracınızı keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz.
Temeli plastik olan oto far camları, ne kadar kaliteli ve özel olursa olsun zaman içerisinde güneşten gelen ultraviyole ışınların etkisiyle reaksiyona girerek sararacaktır.
Farlarınız parlar, orijinal, estetik ve güzel bir görünüme kavuşur. Görüş mesafeniz ve aydınlatma alanınızda artma sağlanır. Far yüzeyindeki çizikler, sararmalar, oksitlenme izleri kaybolur.
Aracınızın plastik aksamlarında (tampon, bodykid vb.) oluşan sıyrık, yırtık, göçük, eksik parçalar gibi hasarların aracınız üzerinde veya gerekli hallerde sökülerek yapılan tamir işlemidir.
Plastik parçalarda ve tamponlarda oluşan her türlü hasar, titiz ve becerikli ustalarımızın elinde tamamen yenilenerek tamir edilmektedir.