Plastik Tamiri

Plastik Tampon Tamiri Nedir?

Araçların, plastik olarak üretilen aksamlarının onarımıdır.


Kapsamı Nelerdir?

Aracınızın plastik iç ve dış aksamında meydana gelen kırılma, yanma, kopma, çürüme vb. hasarları ustalıkla tamir ederek, eski sağlam görünümüne kavuşturuyoruz. Motorlu Taşıt araçları aksamlardan plastik malzemeden üretilmiş ön ve arka tampon, çamurluk, bagaj kapağı, stepne muhafazası, yan plastik çıtalar far montaj ayakları marşpiyel, alet tablosu ve torpido, orta konsol, kapı iç panelleri vs., gibi parçalarda oluşan ve teknik olarak onarılabilir sıyrık, çatlak yırtık, göçük, kopuk, eksik parça gibi hasarlar “Plastik Tampon ve Parça Onarımı” olarak onarılır.

Tamir ve Onarım

Ön & Arka Tampon, çamurluklar, far ayakları, stepne koruyucu türü plastik parçaların, çeşitli onarım teknikleriyle, hızlı ve kesin sonuç odaklı onarılma tekniğidir.


Nasıl Yapılır?

Araç tamponunda oluşan her türlü hasar titiz ve becerikli ustalarımızın elinde tamir ediliyor. Tampon tamir aşaması oldukça emek isteyen titiz çalışmalar içermektedir. Tamir süreci sonununda hasarlı araç tamponu tamamen yenilenir.


Hangi Markalar İçin Plastik Tampon Tamiri Yapılır?

Her marka ve model plastik tamponların (çatlak, kopuk, parça eksikliği, göçük…) tahribatlı bölümleri orijinali ile birebir aynı olacak şekilde yapılmaktadır.